Telefon

Galaxy A54 5G’nin görselleri sızdırıldı

Akıllı telefon dalının en değerli iki isminden biri olan Samsung, bir kere daha yeni bir akıllı telefon modeliyle isminden bahsettiriyor. Güney Koreli teknoloji devinin, orta segment için üzerinde çalıştığı modellerden biri olan Galaxy A54 5G’nin tasarım ayrıntılarının ortaya çıkması sonrası, bu telefonun özellikleri de yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Sızdırılan görseller üzerinden yapılan tahlillere nazaran Galaxy A54 5G’nin 6,4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Zati bu güne kadar sızdırılan bilgilerde de telefonun ekran boyutunun 6,4 inç civarı olacağı konuşuluyordu.

Galaxy A54 5G’nin görselleri sızdırıldı

Öte yandan telefonun Exynos 7904 yonga setinden güç alacağını belirtelim. 14Nm süreciyle üretilen bir yonga seti olan Exynos 7904’ün nasıl bir performans sergileyeceği merak edilirken, telefonun bu işlemci kümesini 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanıyla destekleyeceğini de belirtelim.

Telefonun art yüzeyine baktığımız vakit, 50MP’lik bir ana kameraya sahip olduğunu görüyoruz. Fakat 3’lü bir yapıda olacağı katılaşan bu kamera kurgusundaki öbür iki lensin ayrıntıları şu an için bilinmiyor. Samsung’a yakın kaynaklar tarafından servis edilen haberlere nazaran Galaxy A54 5G’nin 2023 yılının başlarında tanıtılması bekleniyor. Yani şimdi aygıtın gelişim süreci devam ediyor ve bunun manası da önümüzdeki günlerde yeni sızıntılarla sizlerle olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking