Telefon

Galaxy S23 serisi bir defa daha sızıntılarla gündemde

Samsung, şu sıralar mesaisinin büyük kısmını Galaxy S23 serisi için harcıyor. Paylaşılan sızıntılara nazaran 2023 yılının birinci çeyreği içerisinde satışa sunulması beklenen seride; Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerine yer verecek. Bununla birlikte gelen son bilgilere nazaran, üretim hacminin %50’si Galaxy S23 Ultra’ya, %30’u Galaxy S23’e ve %20’si de Galaxy S23+’a ayrılacak.

Eğer sızıntılar doğruysa, şu an ki beklenti her üç modelde de Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin bulunması tarafında. Lakin iş art kameraya gelince, modeller ortasında değerli bir farklılık ortaya çıkacak. Burada standart model ile plus modelinin art kameralarının birebir olmasının beklenildiğini hatırlatalım. Buna nazaran her iki aygıtta da 50MP + 12MP + 11MP’lik üçlü kamera kurulumları bulunacak.

Galaxy S23 serisi bir defa daha sızıntılarla gündemde

Bununla birlikte Galaxy S23 Ultra modeline baktığımız vakit, burada bizleri 200MP + 12MP + 10MP + 10MP’lik dörtlü bir heyetimin karşılaması bekleniyor. Ön kamera konusunda ise 3 model ortasında rastgele bir farkın bulunmayacağını ve her birinde 10MP’lik selfie kameralarının kullanıma hazır olacağını belirtelim.

Galaxy S23 serisinin kamera ayrıntılarına yönelik bilgiler şimdilik bu durumda. Fakat tekrar de bu bilgilerin duyumdan ibaret olduğunu ve gerçeği fakat Samsung tarafından yapılacak açıklamayla öğrenebileceğimizi hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking