Telefon

Galaxy Fold4 ve Flip4 kullanıcılarına hoş haber

Akıllı telefon dünyası, her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Dalın en kıymetli isimlerinden biri olan Samsung’un başlattığı katlanabilir akıllı telefon furyası ise, artık sıradan bir rüzgardan çok adeta fırtına dönüştü. Bu dalda 2 farklı seri ile yarışa katılan Güney Koreli teknoloji devi, bir taraftan daha büyük ve güçlü aygıt isteyenler için Galaxy Fold serisi üzerinde çalışırken, daha küçük ve kompakt bir model arayışı içerisinde olanlar içinse Galaxy Flip serisini geliştiriyor.

Bu yıl piyasaya sürülen ve o günden bu yana da katlanabilir akıllı telefon dalının en tanınan modelleri haline gelen Galaxy Fold4 ve Galaxy Flip4 modelleri ise, bugünlerde farklı bir biçimde gündeme geliyor. Bir müddettir bu akıllı telefonlara gelecek Android 13 güncellemesi konuşulurken, Samsung bugün itibariyle hoş haberi verdi ve her iki model için de yeni güncellemenin servis edilmeye başladığını duyurdu.

Galaxy Fold4 ve Flip4 kullanıcılarına hoş haber

Bu hususta en şanslı kullanıcılar ise Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayanlar. Gerçekten hem Galaxy Fold4 için hem de Galaxy Flip4 için Android 13 güncellemesi birinci bu bölgeden başlayacak. Daha sonra ise Avrupa ve Asya pazarı biçiminde devam edilecek.

Son olarak basına yansıyan bilgilere nazaran Galaxy Flip3’den aldığı bayrağı hayli yeterli taşıyan Galaxy Flip4’ün satış sayıları hiç de selefini aratmayan cinstenmiş. Bakalım önümüzdeki günlerde bu satış sayılarının açıklandığını görebilecek miyiz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking