Telefon

Galaxy S23 modelleri ne vakit çıkacak?

9to5Google’a nazaran, şirketin Kolombiya web sitesi, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 1 Şubat 2023’te planlandığını açıklayan bir sayfa yayınladı. Yayının sayfanın ekran imajına dayanarak “Efsane anlar yaklaşıyor” yazıyordu. Duyuru, aktifliğin resmi olarak Galaxy S23‘ü tanıtacağını açıkça söylemese de, amiral gemisi serisiyle gelmesi beklenen üçlü kamera kurulumunu gösteriyor.

Teaser’ın kenarlarındaki yeşil ve leylak rengindeki yaprak ve çiçekler, Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra’yı temsil ediyor üzere görünen sızdırılmış görsellerin renklerini yansıtıyor.

Galaxy S23 modelleri ne vakit çıkacak?

Önceki haberlerse, yaklaşan telefonları Şubat ayının birinci haftasında San Francisco’da gerçekleşmesi mümkün olan Unpacked etkinliğinde göreceğimizi ileri sürüyordu. Buna ek olarak, amiral gemisi serisi için Şubat ayı başlarında bir Unpacked, evvelki tanıtım vakitleriyle da dengeli olacaktır: Samsung, Galaxy S22 serisi için 9 Şubat 2022’de bir aktiflik düzenlemişti.

Samsung’un Exynos yongalarını bıraktığı ve dünya çapında satılan tüm Galaxy S23 ünitelerine güç sağlamak için Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 SoC‘sini kullandığı bildiriliyor. Koreli teknoloji devi, Asya ve Avrupa sürümlerini çoklukla Exynos yonga setleri ile donatırken, ABD’de satılan üniteler Qualcomm işlemcilerle birlikte geliyor. Öbür raporlar, Galaxy S23‘ün 200 megapiksel ana kameraya sahip olacağını, temel S23 ve Galaxy S23 Plus modellerinin ise 50 megapiksel ana kamera ile geleceğini öne sürüyor. Sızan Unpacked sayfası doğruysa, bunu kesin olarak bilmek için uzun mühlet beklememiz gerekmeyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al