Telefon

Galaxy S23 Ultra’nın kamerasını gözler önüne seren sızıntı!

Samsung Galaxy S23 serisi yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bugüne argümanlarla ve sızıntılarla birçok kere gündeme gelen akıllı telefonların en çok merak edilen taraflarından birisi ise kamerası demek mümkün. Güney Koreli şirketin üst seviye özelliklere sahip Galaxy S23 Ultra modelinde 200 Megapiksel sensör kullanacağına yönelik savlar kelam konusu. Pekala bu söylentiler gerçeği yansıtıyor mu? Kısa bir mühlet evvel sızdırılan bir görselle bu durum katılaştı diyebiliriz.

Galaxy S23 Ultra 200 Megapiksel kameraya sahip olacak mı?

Sektörde sızıntılarıyla ön plana çıkan Ice Universe, yaklaşan Galaxy S23 Ultra modelinin varsayılan kamera uygulamasından bir ekran imgesi paylaştı. Buna nazaran halihazırda yüksek ihtimal olarak görülen 200 Megapiksel argümanları da doğrulanmış oldu. Çünkü görsele baktığımızda 200 Megapiksel ve 50 Megapiksel olmak üzere iki farklı çekim modu sunulacağını belirtelim.

Galaxy S23 Ultra, 200 Megapiksel ISOCELL HPX sensörünü kullanacak ve daha uygun bir kamera tecrübesi için yeni teknolojilere mesken sahipliği yapacak. Bu noktada, sensöre daha uygun ışık emilimi için DTI ve gelişmiş düşük ışık fotoğrafçılığı için kameranın 4 yahut 16 pikseli tek bir piksel olarak birleştirmesini sağlayan Tetra2Pixel üzere özellikler kullanıcılara sunulacak.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S23 Ultra’nın kamera performansını gözler önüne seren bir görsel ortaya çıktı. Weibo‘da paylaşılan iki farklı görsel karesinde S23 Ultra ve S22 Ultra’nın kamera performansları karşılaştırıldı. Paylaşılan görsele nazaran Samsung, yeni Ultra modelinde kamera konusunda kıymetli bir adım atmış üzere görünüyor.

Çekilen fotoğraflarda modellerin zoom performansları karşılaştırıldığını belirtelim. Görsellerde tam olarak nerenin çekildiği aşikâr olmasa da panjur kapı üzere görünen iki ayrıntının, S23 Ultra tarafından çok daha net bir biçimde görüntülendiği apaçık ortada. Bu çekim için yapay zeka takviyeli imaj geliştirme sistemlerinin de devre dışı olduğunu hatırlatmakta yarar var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!