Teknoloji

Gelecekte arabalar işte bu türlü görünecek!

Teknoloji günden güne gelişiyor, bu kapsamda araba dalı de bir çok yenilik alacak. Yapay zeka şimdiden gelecekte arabaların nasıl görüneceğine dair bir fikre sahip. Gelin geleceğin teknolojisine şimdiden bir göz atalım.

Öncelikle araçların alışık olduğumuzun dışında dizaynlara sahip olduklarını belirtmekte yarar var. Bu kapsamda alışık olduğumuz dizaynların dışında bir dizaynla gelmesi muhtemel olan araçlar şimdiden yapay zekanın geleceğe dair öngörüleri ortasında yer alıyor.

Araçların özelliklerine gelecek olursak ne yazık ki ne biçim özellikler sunacakları muhakkak değil fakat içten yanmalı modellerin ilerleyen devirlerde olmayacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Süper araçların geleceğinin ne olacağını şimdi kestiremesek de araçların dizaynları hakkında farklı çalışmalar mevcut. İngiltere’de araba sigortası sağlayıcısı olan Veygo, bir çalışma gerçekleştirdi. Şirket, geleceğin muhteşem arabalarını hayal edebilmek ismine yapay zekayı kullanmaya karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/