Teknoloji

God of War daha şimdiden The Game Awards 2022’ye damgasını vurdu

The Game Awards 2022, her yıl olduğu üzere bu yılda da 20’den fazla başlıkta en düzgün oyunları belirleyecek. Oyun dünyasının en itibarlı ödül merasimi olan bu aktifliğe damgasını vuran isimse God of War Ragnarök oldu.

Açıklanan listelere baktığımız vakit, God of War Ragnarök’ün 8 farklı başlıkta aday olduğunu görüyoruz. Bu listelerin en değerlisi ise tabi ki Yılın Oyunu kategorisi. Bu kategoride 6 farklı oyun adayı bulunurken, God of War Ragnarök’ün rakipleri ise; A Plague Tale: Requiem, Elden Ring, Horizon Forbidden West, Stray ve Xenoblade Chronicles 3 olacak.

God of War daha şimdiden The Game Awards 2022’ye damgasını vurdu

Öte yandan oyunlarda birinci baktıkları şey hoş bir öykü örgüsü olanlar için en manalı kategori olan “En Âlâ Öykü Anlatımı” listesinde de tekrar God of War Ragnarök’ü görüyoruz. Lakin başarılı oyunun bu alandaki rakip sayısı ise 4’e düşüyor. Listeye baktığımız vakit başka isimlerin; A Plague Tale: Requiem, Elden Ring, Horizon Forbidden West ve Immortality olduğunu görüyoruz.

Son olarak oyunun En Yeterli Aksiyon / Macera oyunu kategorisi için de aday olduğunu hatırlatalım. Bu kategoride de yeniden 4 farklı rakibi bulunan oyun ödül için A Plague Tale: Requiem, Horizon Forbidden West, Stray ve TUNIC ile yarışacak.

Sonuçların 8 Aralık 2022 tarihinde duyurulacağını da tekrar hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking