Teknoloji

The Witcher 3 Aralık ayında yeni jenerasyon konsollara geliyor

Stüdyo, bu konsollarda oyunun nasıl göründüğü yahut mağaza kısmı ilgili pek çok ayrıntıyı göstermedi, lakin önümüzdeki hafta yapılacak bir canlı yayın aktifliği sırasında daha fazlasının açıklanması bekleniyor.

2015’te çıkış yapan oyunun PS4 yahut Xbox One’da, rastgele bir sürümüne sahip olanlar oyunun güncellemesini fiyatsız alacak. Ayrıyeten güncellemeden PC oyuncuları da faydalanacak. CD Projekt Red daha evvel The Witcher 3‘ün mevcut sürümünün ışın izleme ve daha süratli yükleme müddetlerinin yanı sıra Netflix dizisi The Witcher2015’ten ilham alan fiyatsız indirilebilir içeriğe sahip olacağını da söylemişti.

The Witcher 3 Aralık ayında yeni jenerasyon konsollara geliyor

CDPR, oyunun mevcut sürümünü birinci olarak Eylül 2020’de duyurmuştu. Firma The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077’nin PS5 ve Xbox Series X/S sürümünü 2021’de piyasaya sürmeyi planlamıştı, lakin iki oyun da bu yıla ertelendi. Yayıncı, Cyberpunk’ı geçtiğimiz şubat ayında yayınladı. Fakat The Witcher 3 ile ilgili kimi sıkıntılarla karşılaştı. Nisan ayında CDPR, güncellemeyi Sabre Interactive’e yaptırdıktan sonra kendi bünyesinde çalışacağını söyledi.

Cyberpunk 2077, yeni güncellemesi ve Netflix’teki Cyberpunk: Edgerunners anime serisi sayesinde bu yılın başlarında büyük bir ilgi gördü. Tahminen de bu güncelleme de, The Witcher 3’ün oyuncu sayısının tekrar artmasını sağlayabilir ve Netflix’in yaklaşan The Witcher prequel’i de oyununa daha fazla dikkat çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al