Telefon

Google akıllı telefonları ile rakiplerine meydan okuyor!

Pixel 7 serisi piyasaya sürülmeden evvel Google, donanım ortaklarına rekor sayıda Pixel telefon siparişi verdi. Görünüşe nazaran arama motoru devi Pixel aygıtları ile rekor satışlar elde ediyor ve kullanıcı geri bildiirimleri de epey müspet. Bu bakımdan Google rakiplerine fark atacak aygıtlarla geliyor desek yanlış olmaz.

Bilgiler, Nikkei Asya’daki sanayi gözlemcilerinden geliyor. Google’ın 2023’te satışlarını ikiye katlamak istediği için 8 milyondan fazla ünitenin yolda olduğu bildiriliyor. Görünüşe nazaran Google, gelecek yıl için büyüme konusunda hayli optimist.

Google akıllı telefonları ile rakiplerine meydan okuyor!

Amiral gemisi Pixel 7 serisine ek olarak, teknoloji devi, muhtemelen Pixel 7a olarak isimlendirilen yaklaşık 4 milyon bütçeli Pixel telefon sipariş etti. 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi için ayarlandı. Akıllı telefon dalında rekabet hayli sert. Bu kapsamda şirketler birbiri ile faal bir yarış içinde diyebiliriz. Apple ve Samsung makul pazarlarda başkan pozisyonunda olsa da Google da kendi Pixel aygıtları ile bölümde kendine bir yer edinecek üzere görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan öteki bir raporda Google’ın Pixel aygıtları ile rekor satışlar gerçekleştirdiğini bildirmiştik. Bu kapsamda arama motoru devi kendi akıllı telefon dalında de argümanlı adımlarla ilerliyor diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri