Telefon

Google Pixel Fold tam olarak bu türlü gözükecek

Katlanabilir akıllı telefon kesimi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan son bilgiler, 2022 yılında satışı gerçekleşen katlanabilir akıllı telefon modellerinin %80’inden fazlasında Samsung imzasının bulunduğunu ortaya koymuştu.

Sektörde; Oppo, Xiaomi, Huawei, Motorola, Vivo ve daha birkaç farklı marka daha bulunmasına karşın bu kadar yüksek bir pazar hissesinin tek başına Samsung’un elinde olması, rakiplerinin gözünü bir oldukça korkutuyor olabilir. Fakat Google, bu hegemonyayı Pixel Fold modeli ile kırabileceğini düşünüyor.

Google Pixel Fold tam olarak bu türlü gözükecek

Dün akşam saatlerinde bir Twitter hesabı üzerinden paylaşıma sokulan ve Google Pixel Fold modeline ilişkin olduğu öne sürülen telefon tasarımı, bu aygıtın daha evvel sızdırılan görselleriyle uyumlu üzere görünüyor. Dave2D isimli hesabın paylaştığı maket Pixel Fold imgelerine baktığımız vakit, telefonun kapalı haldeki ekranının 5,79 inç, açık haldeki ekranının ise 7,67 inç büyüklüğünde olduğunu görüyoruz. Açık haldeki konumunda ekranın bilhassa üst ve alt kenarlarında değerli boyutlarda çerçeve olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Bu sızıntıdan evvel gündeme gelen özelliklere göreyse de, telefonun art yüzeyde Pixel 7 serisini anımsatan bir kamera dizaynını kullanması ve bu kamera adasında 3’lü kamera konseyime yer vermesi bekleniyor. Aygıtın gücünü ise tekrar Pixel 7 serisinde olduğu üzere Google Tensor G2 yonga setinden alacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking