Telefon

Google Pixel Fold tekrar sızdırıldı!

Yeni Google Pixel Fold’un ekranıyla ilgili birinci bilgiler, birkaç hafta evvel piyasaya sızdırılmıştı. Yeni sızıntıya nazaran Fold, hem iç hem de dış paneller için Samsung tarafından yapılan ekranlarla piyasaya çıkarılacak. Dahili ekran, 123 x 148 mm boyutlarında 1840 x 2208 piksel çözünürlüğe sahip olacak olan telefonun paneli, 800 nit civarında bir ortalama pahayla 1200 nit’lik bir zirve parlaklığına ulaşabilecek. Yüksek bir yenileme suratına sahip olacak olan ekran, 120 Hz yenileme suratında olacak.

Pixel Fold‘un 64MP IMX787 birincil sensör, 12MP IMX386 ultra geniş ünite ve 10.8MP S5K3J1 telefoto sensör içeren üçlü kameralara sahip olduğu biliniyor. Aygıtın iç kamerasının 8MP IMX355 sensör kullanıldığı söylenirken, ön taraftaki dış kamerada S5K3J1 sensör bulunacak.

Fold, muhtemelen bir Tensor yonga seti tarafından desteklenecek ve Android 12 beta kaynak koduna nazaran Pixel 6 ile tıpkı donanımı kullanacak . Pixel Fold‘un 2023’te piyasaya sürülecek olan üçüncü duyurulmamış Tensor çipi ile donatılmış olarak gelmesi de mümkün gözüküyor.

Henüz Google tarafından resmi olarak onaylanmasa da Pixel Fold’un Mart 2023’te geleceğini söyleniyor. Yakın gelecekte daha fazla detay öğrenmeyi umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!