Telefon

Google Pixel Fold’un çıkış tarihi netleşti

Google, akıllı telefon dünyasına epeyce uzun bir müddettir yatırım yapıyor. Teknoloji devinin son yıllarda bu yatırımlarının karşılığını yavaş yavaş almaya başladığını söylemek de yanlış olmaz. Nexus ile başlayan kendi model macerasına Pixel ile devam ettiren Google, bu sefer muvaffakiyete oldukça yaklaşmış üzere görünüyor.

Bir taraftan standart akıllı telefon modelleri ile bu daldaki pazar hissesini arttırmayı hedefleyen Google, öbür bir taraftan ise katlanabilir akıllı telefon bölümüne yönelik hazırlıklarını ise tamamlamak üzere. Google’a yönelik duyumların en değerli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen Kuba Wojciechowsk tarafından yapılan açıklamaya nazaran, Amerikalı teknoloji devi birinci katlanabilir akıllı telefon modeli olan Pixel Fold’u Mayıs ayında gerçekleşecek yıllık I/O etkinliğinde tanıtacak.

Google Pixel Fold’un çıkış tarihi netleşti

Telefonun fiyat olarak Samsung’un amiral gemisi Galaxy Z Fold 4 ile birebir düzeyden satışa sunulacağı düşünülürken, aygıtın 7,58 inç büyüklüğünde 1804 x 2208 piksel çözünürlüğünde bir ekranla geleceği argüman edildi.

Yonga seti yuvasında Pixel 7 serisinde de karşımıza çıkan Tensor G2’yi göreceğimiz katlanabilir akıllı telefonun bu işlemci kümesini 12GB RAM + 128GB dahili depolama alanıyla destekleneceğini de belirtelim. Telefonun art yüzeyinde 5’li kamera kurulumuyla geleceği tez edilirken, ön kamera konusunda ise şimdilik bir malumat bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking