Telefon

Google Pixel Fold’un Geekbench test sonuçları hayal kırıklığı yaşattı

Katlanabilir akıllı telefon pazarı şimdi birçok marka için bilinmezliklerle dolu bir diyar. Her ne kadar Güney Koreli teknoloji devi Samsung bu kesimde 5. yılına yanlışsız gidiyor olsa da şimdi pazarda rekabet gücü üretebilecek markaların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. İşte bu yüzden Google tarafından geliştirilen ve markanın birinci katlanabilir akıllı telefonu olması beklenen Pixel Fold modeli başka bir ehemmiyete sahip.

Normal koşullar altında bu aygıtın 2022’nin sonlarına yanlışsız tanıtılması bekleniyordu. Lakin aralık ayının ortalarına yanlışsız gittiğimiz şu günlerde hala Pixel Fold’dan ses seda olmamasından da anlayabileceğimiz üzere, telefonun tanıtım tarihi ileri bir periyoda ertelendi. Kulislerde konuşulansa, bu aygıtın mayıs ayında gerçekleştirilecek Google I/O 2023 etkinliğinde tanıtılacağı. Lakin Google Pixel Fold hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isteyenlerin o tarihe kadar beklemesine gerek kalmadı zira aygıt Geekbench testinde kendini gösterdi.

Google Pixel Fold’un Geekbench test sonuçları hayal kırıklığı yaşattı

Teste Tensor G2 yonga setiyle katılan Pixel Fold 12GB RAM ve Android 13 işletim sisteminden güç alıyor. Art yüzeyde 3’lü bir kamera kurgusuna yer veren telefonun bu lensleri hakkında şimdilik bir bilgi bulunmasa da ön ve kapak yüzeylerinde 9,5MP’lik iki farklı kameranın bulunacağı neredeyse katılaştı.

Son olarak Geekbench performans testi sonuçları da ortaya çıkan telefon, tek çekirdek testinden 1.047 puan çoklu çekirdek testinden ise 3.257 puan aldı. Tensor G2’nin rakibi olarak konumlanan Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin tıpkı testten 1.500 ve 4.500 üzeri puanlar almasıysa, Pixel Fold’un en azından performans manasında Galaxy Z Fold5 ile gayret edemeyeceğini göstermiş oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al