Teknoloji

Harika Mario sinemasının birinci fragman geldi! Tarih aşikâr oldu

Oyun dünyasının efsane isimlerinden biri olan Super Mario, beyaz perdeye taşındı. Sinemanın ne vakit geleceği ve nasıl olacağı hakkındaysa bir bilinmezlik kelam konusuydu. Sonunda Nintendo’nun en ünlü oyunlarından Mario Bros. serisinden uyarlanan animasyon sinema ‘Super Mario Bros.’tan birinci fragman geldi.

7 Nisan 2023’te vizyona girecek!

Super Mario sineması çabucak hemen beş yıldır Nintendo’nun gündeminde yer alıyordu. Birinci olarak 2018 yılında duyurulsa da Nintendo, geçtiğimiz yıl Mario sinemasını tekrara gündeme getirdi. Bununla birlikte üretim basamağında başladıklarını belirtti. Açıklamanın akabinde başrol oyuncusu olarak da ünlü oyuncu Chris Pratt’in yer alacağı söylentileri yer alıyordu.

Fragmanda Jack Black’in seslendirdiği Browser‘ın yenilmez yıldızının peşinden koştuğunu görüyoruz. Bunu yanı sıra bir penguen krallığında endişeye neden olduğu ve kurtarıcı olarak da Mario geliyor.

Film, Brooklyn’li iki musluk tamircisi olan Mario ve Luigi kardeşlerin macerasını bahis alıyor. Seslendirme konusunda ise Super Mario’yu Chris Pratt, Luigi rolünü ise Charlie Day seslendiriyor. Sinemanın senaryosunu, ‘Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi’ni kaleme alan Matthew Fogel yazdı. Direktör koltuğunda ise Aaron Hovath ve Michael Jelenic oturuyor.

Super Mario daha evvel 1993 yılında live-action olarak sinemada yer aldı. Başrolünde Bob Hoskins ve John Leguizamo’nun yer aldığı sinema pek başarılı olmadı. Chris Pratt’li yeni Mario sineması ise 1993 yılından sonraki birinci sinema uyarlaması olacak. Merakla beklenen üretim, 7 Nisan 2023’te vizyona girecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/