Teknoloji

Herkese Steam Deck var, Türkiye’ye yok!

Son birkaç yıldır pandemi nedeniyle tadı tuzu olmayan oyun dünyası, The Game Awards 2022 ile bir defa daha eski günlerine dönecek olmanın heyecanını yaşıyor. Oyun dünyasının en itibarlı mükafatları olarak görülen bu aktiflik, aslında 28 Kasım’dan itibaren oylamalara başladı. Fakat en son ve büyük oylama 8 Aralık’ta gerçekleşecek ve o tarih itibariyle de oyun dünyasının en başarılı isimleri mükafatlarına kavuşmuş olacak.

Zaten kendi başına bir epey heyecanlı olan bu aktifliğe başka bir değer verdiğini duyuran Valve ise, aktifliğin devam edeceği her bir dakika da çekilişle 1 adet tanınan oyun konsolunu yani Steam Deck’i ikram edeceğini açıkladı. Kelam konusu bu açıklama oyun topluluğunda heyecan yaratırken, tabi ki bu çekilişe katılabilmek için kimi koşulların olduğunu da belirtelim.

Herkese Steam Deck var, Türkiye’ye yok!

Valve’dan yapılan açıklamaya nazaran, Steam Deck çekilişine sadece Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere’de yaşayanlar katılabilecek. Buradan açıkça anlaşıldığı üzereyse maalesef Türkiye’de yaşayan oyunseverler bu fırsattan istifade edemeyecekler.

Bir başka kriter ise Steam harcamasında yatıyor. Şayet kelam konusu çekilişe katılabilmek için ikamet kaidesini taşıyorsanız, bir de 14 Kasım 2021 – 14 Kasım 2022 tarihleri ortasında Steam’den en az bir alım yapmış olmak zorunda olduğunuzu da hatırlatalım. Bakalım 200’e yakın dağıtılması beklenen Steam Deck piyangosu hangi talihli isimlere vuracak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking