Teknoloji

Honda, elektrikli Prologue SUV’nin dizaynını büsbütün ortaya koyuyor

Şirket, elektrikli SUV’nin gösterişli değil pratik olacak formda üretildiğini gösteren eksiksiz bir tasarım önizlemesi sağladı. Araç “Neo-sağlam” (evet) tarz, 21 inç jantlar ve gerideki hecelenmiş Honda rozeti dışında özel bir görünüme sahip değil ve odak noktası daha çok beşerler ve onların teçhizatı için “geniş” alana sahip bir iç yerde.

Bu, tanıdık bir dizaynın garantisini isteyen birinci defa KONUT alıcılarına yönelik- öteki bir gezegene adım atmış üzere hissetmeden bir CR-V yahut Pasaporttan geçiş yapabilirsiniz.

Honda, elektrikli Prologue SUV’nin dizaynını büsbütün ortaya koyuyor

İçeride çokça teknoloji sizi bekliyor. Honda, iç yerin tüm detaylarını paylaşmamış olsa da, 11 inç dijital gösterge ekranı, 11,3 inç bilgi-eğlence ekranı ve USB-C temas noktaları bekleyebilirsiniz. Android Auto, Apple CarPlay ve WiFi erişim noktası modu mevcut olacak. Bu sempatik Honda E üzere dokunmatik ekranlı bir araç değil, fakat teknoloji açıkça öne çıkıyor. Yeniden, pratiklik üzerine odaklanılmış.

Prologue’un birden fazla, menzili ve fiyatı da dahil olmak üzere hala bir gizem. 2024’e kadar Kuzey Amerika’ya ulaşmayacak. Fakat Honda, onu daha büyük bir dingil uzaklığı (8 inç daha uzun ve 5 inç daha geniş) ile CR-V hibritten bir adım ötede olarak nitelendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!