Telefon

Honor 70 Türkiye’de de bir oldukça tanınan oldu!

Akıllı telefon dünyasının kıymetli alternatif isimlerinden biri olan Honor, yeni akıllı telefon modeli Honor 70 ile isminden bahsettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla ülkemizde satışa sunulacağı duyurulan ve bu duyurunun çabucak akabinde da ön sipariş kayıtları almaya başlayan Honor 70 modeli, şu ana kadar 15 binden fazla kişi tarafından talep edilmiş durumda.

Çinli akıllı telefon üreticisinin yeni modelini bu kadar tanınan kılan şeyse tabi ki Solo Cut özelliği. Birebir anda iki farklı görüntü kaydedilmenizi sağlayan bu özellik özellikle içerik üreticilerini heyecanlandırırken, telefon bu yeni özelliği için birkaç seçenek sunuyor. Kullanıcılar isterlerse, art kameralar vasıtasıyla birebir anda iki farklı odak noktasının görüntüsünü alabilirlerken, isterlerse de ön ve art kamerayı tıpkı anda kullanarak daha değişik tarzda videolar oluşturabiliyorlar.

Honor 70 Türkiye’de de bir epey tanınan oldu!

Dünyada bir birinci olan bu özelliğin yanında aslında telefonun son derece tatminkar donanıma sahip olduğunu da hatırlatalım. Honor 70’in genel özelliklerine süratlice bakacak olursak, telefon 6,67 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 pikse çözünürlüğünde OLED ekrana sahipti. Gücünü Snapdragon 778G+ 5G yonga setinden alan Honor 70 bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı ve 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekliyordu.

Cihazın ön yüzeyinde 32MP’lik tek bir selfie kamerası bulunurken art yüzeyde ise 54MP + 50MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusunun bulunduğunu hatırlatalım. Ülkemizde de satışa sunulan telefonun başlangıç fiyatı ise 12.999-TL olarak açıklanmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!