Telefon

Honor 80 Pro+ tezli geliyor!

Honor 80 Pro+, muteber kaynaklarda kendini sık sık göstermeye başladı. Kaynakların verdiği bilgiler, aygıtın muhtemelen kıvrımlı kenarlarla ve katiyetle katlanabilir bir telefon olmayan “esnek ekranlı” 1.5K AMOLED ekrana sahip bir telefon olarak geleceğini gösteriyor. Honor aygıtının 12GB RAM, 200MP kamera ve 100W şarj ile bir Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti geleceğini de ekliyor.

Honor 80 Pro+ savlı geliyor!

Bunun, Honor 80 ailesinin en premium üyesi olan yakında çıkacak olan Honor 80 Pro+ olmasını bekliyoruz. Dimensity 1080’li bir vanilya Honor 80 ve Snapdragon 778G’li bir Honor 80 Pro ile birlikte gelmesi bekleniyor. Honor 80 serisinin yıl sonuna kadar Çin’de yayınlanması bekleniyor. O vakte kadar aygıtlar hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Hala ekran ve pil boyutları problemi ve kameraların geri kalanıyla ilgili ek detaylar bekleniyor. Bu sebeple aygıtın lansman tarihi yaklaştıkça hakkında çıkan raporlar da çoğalacaktır diyebiliriz. Bağımsız bir marka olduğundan beri kendi ayakları üzerinde sağlam bir halde duran Honor yeni aygıtı ile de beklentileri karşılayan özellikler sunacak. Bu kapsamda kelam konusu aygıtın öteki özellik ayrıntıları da gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Yıl sonuna kadar kendini gösterecek olan aygıt ile ilgili tüm ayrıntıların birebir kaynaklarda ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!