Telefon

Honor Magic 5 serisinde yer alacak modeller ve en değerli özellikleri muhakkak oldu

Huawei’nin Amerikan ambargosuna maruz kalması sonucu ana şirketle olan bağlarını koparan ve yoluna yalnız devam etme kararı alan Honor, epey düzgün bir yıl geçirdi. 2022 yılında pek çok kıymetli akıllı telefon modelini satışa sunan ve müşterilerinden son derece olumlu reaksiyonlar alan Honor, misal bir başarıyı 2023 yılında da sürdürebilmek için kolları sıvadı. Çinli teknoloji şirketinin piyasaya süreceği birinci değerli seri ise Honor Magic 5 olacak.

Bugüne kadar gelen bilgilere nazaran Honor Magic 5 serisi; Honor Magic 5, Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate modellerinden oluşacak. Kimi duyum hesapları bu akıllı telefonların yanına bir de uygun fiyatlı Honor Magic 5 Lite modelinin ekleneceğini tez etse de şimdi bu mevzuda Çinli şirketten yapılmış bir açıklama bulunmuyor.

Honor Magic 5 serisinde yer alacak modeller ve en kıymetli özellikleri muhakkak oldu

Son sızıntılarla birlikte Honor Magic 5 serisinin tamamında Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılacağını öğrenmiş olduk. Şayet tezler doğruysa Honor Magic 5 Lite modeli ise gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alacak.

Öte yandan Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate modellerinin art yüzeyinde dörtlü bir kamera kurgusu bulunacak ve bu yapının odak noktasında 50MP’lik bir lens bulunacak. Ayrıyeten serideki tüm modellerin ekran yenileme hızlarının 120Hz olacağı ve ön yüzeylerindeki selfie kameralarının da benzeri nitelikte olacağı argümanlarda yer alan başka bilgiler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking