Telefon

Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir defa daha sızdırıldı

Akıllı telefon kullanıcıları için epey kıymetli bir aya yaklaşıyoruz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kısa mühlet evvel yaptığı açıklamayla birlikte yeni amiral gemisi serisini 1 Şubat 2023 tarihinde resmen tanıtacağını duyurdu. Galaxy Unpacked aktifliği kapsamında tanıtılacak olan yeni serinin imajları de sızdırılmaya devam ediyor.

Yeni ortaya çıkan görsellere baktığımız vakit, en çok dikkat çeken şey telefonun bugüne kadar paylaşılan sızıntılarla uyumlu olarak 4 ana renkten oluştuğunun anlaşılması. Buna nazaran siyah, yeşil, pembe ve beyaz olarak tasarlanan Samsung Galaxy S23 serisine daha sonra farklı renklerin eklenmesi de kuvvetle olası.

Samsung Galaxy S23 serisinin tasarımı bir defa daha sızdırıldı

Galaxy S23 serisine ait en çok merak edilen hususların başında ise fiyat skalası geliyor. Bilhassa son vakitlerde ortaya atılan tezlerde, Samsung’un Galaxy S23 serisine değerli meblağda artırım yapacağı ve bu sayede artan maliyetler karşısında karını muhafaza yoluna gideceği konuşuluyordu. Lakin şayet söylentiler yanlışsız çıkmaz ve Galaxy S23 serisi Galaxy S22 serisi ile misal fiyatlardan satışa sunulursa, Galaxy S23’ün fiyatının 799 dolar, Galaxy S23 Plus’ın fiyatının 999 dolar ve Galaxy S23 Ultra’nın fiyatının ise 1199 dolar olacağını söyleyebiliriz.

Son olarak tüm bu belirsizliklerin sona ermesi için sadece birkaç gün daha beklememiz gerektiğini ve Galaxy Unpacked aktifliğinin 1 Şubat’ta gerçekleştirileceğini de bir kere daha hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al