Telefon

Honor Magic Vs tasarımı sızdırıldı!

Dün Honor, 23 Kasım’da Çin’de bir lansman düzenleyeceğini duyurdu. Lakin marka bu konferansta tanıtacağı eserleri açıklamadı. Söylentilere nazaran şirket, taşınabilir yazılımının (MagicOS 7.0) yeni sürümünü ve birkaç akıllı telefonu piyasaya sürebilir. Bugün, Honor Magic Vs olarak isimlendirilen bu telefonlardan birinin dizaynını ortaya çıkaran bir sızıntı çıktı. İsminden da anlaşılacağı üzere Honor Magic Vs, katlanabilir bir akıllı telefon. Honor Magic V’in bu yılın başlarından itibaren yükseltilmiş bir versiyonu olarak piyasaya sürülecek.

İddia edilen Honor Magic Vs imgesi ile birkaç özelliği de açıklanan telefon 5.000 mAh pilden güç alacak ve 66W hızlı şarj takviyesi taşıyacak. Bunlara ek olarak telefon 261 g yükünde olacak. Sızdırılan imaj üzerine Magic Vs, tasarım açısından yepyeni Magic V ile neredeyse birebir olacak. Tahminen daha ince olabilir, daha hafif olduğu söylendiği üzere. Karşılaştırma için, Magic V 288-293 g yükünde (renk çeşidine göre) ve katlandığında 14,33 mm kalınlığındadır.

Cihazın duyurulmasına daha günler olduğu için, önümüzdeki günlerde sızıntılar ve resmi tanıtımlar aracılığıyla aygıt hakkında daha fazla bilgi edinilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!