YouTube

Instagram nihayet beklenen özelliği sundu: Zamanlayıcı geliyor!

Artık gönderileri planlamak için işletmeler ve içerik oluşturucuların öbür bir uygulama kullanmaları gerekmiyor. Instagram, uygulama içi gönderi planlayıcısını kullanıma sunarak makul kullanıcıların Meta’nın içerik stüdyosunu yahut üçüncü taraf hizmetlerini kullanmak zorunda kalmadan gönderilerini evvelden planlamalarına imkan tanıyor. Meta’ya ilişkin fotoğraf ve görüntü paylaşım platformu, işletmelere ve içerik oluşturuculara, uygulama içinde 75 güne kadar fotoğrafları planlama imkanı veriyor. Instagram, bu daha geniş (ancak tekrar de sınırlı) sürümden evvel, özelliği geçtiğimiz birkaç hafta içinde test etti ve global topluluğunun küçük bir yüzdesine araca erişim imkanı sağladı.

Özelliğe erişmek için, uygun kullanıcıların gönderilerini oluşturduktan sonra lakin takipçileriyle paylaşmadan evvel “gelişmiş ayarlara” gitmeleri gerekiyor. Oradan, “bu gönderiyi planla” seçeneğine geçebilir ve yayınlanmasını istedikleri saat ve tarihi seçebilirler. Akabinde, oluşturdukları gönderiye geri dönmeleri ve “planlaya” tıklamaları gerekiyor. Testte raporlanana nazaran “zamanlanmış içerik” kısmında planlanmış gönderiler görülebiliyor. Süreç tahminen daha kolay olabilir, lakin özellik, daha problemsiz bir tecrübe için farklı içerik stüdyosu web sitesini yahut uygulamasını kullanma muhtaçlığını ortadan kaldırıyor. Özelliğin sıradan kullanıcılar için mevcut olup olmayacağı şimdi açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!