Telefon

Honor X40 GT bu özelliği ile çok konuşulur!

Honor bağımsız bir marka olduğundan beri kendi ayakları üzerinde durarak kendi kitlesini oluşturmuş durumda. Şirket sürat kesmeden yeni aygıtlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Yarın gelecek olan Honor X40 GT’nin 120Hz ekranla gelmesi bekleniyordu lakin Honor, akıllı telefonun aslında diyagonal olarak 6.81″ boyutunda 144Hz ekrana sahip olacağını duyurdu.

Honor X40 GT bu özelliği ile çok konuşulur!

Honor, X40 GT’nin ekranını 480Hz dokunmatik örnekleme suratına sahip oyun sınıfı bir ekran olarak tanıtıyor, lakin şirket bize çözünürlüğünü söylemiyor. Geçen ay tanıtılan Vanilla X40, 6.67″ 120Hz FullHD+ AMOLED ekranla gelmişti. Honor, X40 GT’nin teknik özelliklerini şimdi detaylı olarak açıklamadı. Lakin Çinli marka daha evvel akıllı telefonun Snapdragon 888 yonga seti, üçlü art kameralar ve bir buhar odası soğutma sistemi ile geleceğini doğrulamıştı. Honor X40 GT yarın Çin’de lokal saatle 19:30’da tanıtılacak, bu yüzden her şeyi öğrenmek için pek bir vakit kalmadı.

Şirket bağımsız bir marka olduğundan beri kendi ayakları üzerinde durma konusunda hayli başarılı. O derece ki kendi kitlesini oluşturan Honor yeni aygıtlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni aygıtların da gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/