Teknoloji

HUAWEI, Yeni Akıllı Telefonları, Saatleri ve Tabletlerini Tanıttı

HUAWEI, dünyanın birinci 10 düzeyli Ayarlanabilir Fizikî Diyaframlı kameraya sahip amiral gemisi akıllı telefonu Mate 50 Pro, 60MP ön kamerası ve gelişmiş SuperCharge modlarında sahip nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar, 12,6 inçlik yeni kuşağı amiral gemisi tablet MatePad Pro, kan basıncı ölçümü ve EKG izleme özelliğine sahip birinci HUAWEI akıllı saati WATCH D ve çok beğenilen GT Serisi saatlerin yeni üyesi WATCH GT 3 SE’yi tanıttı.

HUAWEI, şık ve şık nova Serisi’nden yeni akıllı telefonları da tanıttı. Orijinal nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar efsanevi nova dizaynını devralarak yenilikçi, son teknoloji personelliği Star Orbit Ring ile bir ortaya getiriyor. Tüm bunlar, sadece 7,88 mm ölçülerindeki HUAWEI nova 10 Pro ve 6,88 mm’lik daha da ince olan nova 10 ile şık bir dizaynda toplanıyor.


HUAWEI nova 10

10. jenerasyon nova Serisi akıllı telefonlar, taşınabilir ön kamera teknolojisinin inovasyonuna öncülük etmeye devam ediyor. Her iki aygıt da 4K görüntü çekimi yapabilen etkileyici 60MP Ultra Geniş Açılı ön kameraya sahip ve HUAWEI nova 10 Pro’da ayrıyeten kristal netliğinde yakın çekimler için ek bir 8MP portre kamerası bulunuyor. Ek olarak, dalda bir birinci olan ön ekrana pozisyonlandırılmış 8 MP Portre Yakın Çekim Kamerası, 2X optik yakınlaştırmayı ve 5X’e kadar dijital yakınlaştırmayı destekleyerek insan algısının sonlarını genişletiyor ve kullanıcıya en üst seviyede yakın plan çekim tecrübesi sunuyor. HUAWEI nova 10 Pro, her bir pikselin fotoğraf ve odaklanmaya ayrıldığı Dört Kademeli Algılamalı (QPD) Anında AF ile oluşturulmuş dalın birinci ön kamerasına da sahip.


HUAWEI nova 10 Pro

Her iki aygıt da gelişmiş imaj sürece, yüksek ekran yenileme suratları ve süratli şarj etme özelliğine sahip 50 MP art kamera da dahil olmak üzere bir dizi etkileyici özelliğe sahiptir. Art kamera, HUAWEI’nin amiral gemisi sınıfı RYYB Renk Filtresi Dizisini benimser. Ayrıyeten, düşük ışıklı ortamlarda ülkü fotoğrafçılık sonuçları sunan QPD ve sıfır deklanşör gecikmesi teknolojisi (ZSL) ile Anında AF’yi destekleyerek her anı yakalamak için AI Anlık Manzara fonksiyonuna de sahipler. Pil ömrünü daha da geliştirmek için HUAWEI, süratli şarj teknolojisindeki yeniliklere de öncülük etmeye devam ediyor. HUAWEI nova 10 Pro, 100W HUAWEI SuperCharge’ı dayanaklar. Anında şarj için güç tüketimi hudutlarını aşan yeni Turbo Modu ile donatılmıştır. Telefonu yalnızca 20 dakikada büsbütün şarj ederken yüzde 60’a kadar şarj etmek yalnızca 10 dakika sürer.

Yeni jenerasyon amiral gemisi tablet HUAWEI MatePad Pro, dış tasarım, ekran kalitesi, görsel-işitsel tecrübe, yazılım ve donanım açısından güncellendi. Bu güncellemeler, tüketicilere daha akıllı bir tablet tecrübesi yaşatırken PC gibisi bir tecrübe sunarak tablet eserlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. 120 Hz yüksek yenileme suratına, %90 ekran-gövde oranına ve Üniversal Renk Tutarlılığı teknolojisine sahip yüksek renk doğruluğu 12,6 inç HUAWEI OLED Gerçek Renkli FullView Ekran ile bütünleşti ve böylelikle daha varlıklı özellikler ve dengeli renkli imgeler sunuyor.

HUAWEI MatePad Pro ayrıyeten kullanıcılara daha akıllı bir tablet tecrübesi getiriyor ve PC gibisi bir tecrübe sunarak tablet eserlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. Uygulama Çoklayıcı ve Çoklu Pencere takviyesi üzere özellikler, birden çok misyonun birebir anda işlenmesini sağlıyor. Ek olarak, HUAWEI M-Pencil (2. nesil) ve akıllı manyetik klavye, kullanıcılara ofis, yaratıcı ve çalışma senaryoları ortasında geçiş yaparken çok taraflılık sağlıyor.

Tabletin art kapağı ergonomik bir his verirken kusursuz bir estetik ve eşsiz ve şık bir renk sunan buzlanma süreci kullanılarak tasarlandı. Bunun da ötesinde, HUAWEI MatePad Pro, HUAWEI SOUND ses sisteminin yanı sıra sekiz hoparlörle donatıldı ve böylelikle sürükleyici bir görsel-işitsel tecrübe sunması sağlandı.

Yeni WATCH D HUAWEI akıllı saat, günlük sıhhat izleme yardımcısı olarak tüketicilerin yeni tercihi olabilir. Gelişmiş EKG yüksek performanslı sensör modülüne ve kan basıncı izleme özelliğine sahip, CE Tıbbi Aygıt Yönetmeliği sertifikası ile onaylanan birinci akıllı saattir.

Ancak WATCH D, bir kan basıncı sensöründen yahut kalp atış suratı izleme aygıtından çok daha fazlasıdır. Sıhhat ölçümünün yanı sıra bilimsel uyku izleme, tüm gün SpO2 izleme, cilt sıcaklığı algılama yahut gerilim izleme üzere bir akıllı saatin tüm özelliklerini destekleyen ve 70’ten fazla idman modu ile donatılmış tam fonksiyonlu bir akıllı saattir.

WATCH D kullanıcıları, HUAWEI Health uygulamasından elde ettikleri idman sonuçlarını son derece tanınan antrenman izleme uygulaması ve topluluğu Strava ile paylaşabilecekler. Bilgi paylaşımı etkinleştirildiğinde kullanıcılar, HUAWEI akıllı saatleri tarafından toplanan bilgilere Strava web sitesinde erişebilirler.

HUAWEI’nin akıllı saat pazarında ihtilal yapan efsanevi WATCH GT ailesinin en yeni üyesi WATCH GT 3 SE de tanıtılan yeni eserler ortasında. Bilhassa dış yer kullanımı göz önünde bulundurularak tasarlanan akıllı saat, yalnızca 11 milimetre inceliği ve 35,6 gram yükü ile kullanımı kolaylaştırıyor. Muhteşem arabalardan ilham alarak geliştirilen açık gövde tasarımı ve kadran dışına yerleştirilmiş çift küresel konumlama anteni sayesinde WATCH GT 3 SE, GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU ve QZSS pozisyonlandırma sistemlerinin hepsini birden kullanarak mutlak doğrulukta konumlama yapabiliyor. 18 profesyonel spor modu da dahil 100’den fazla idman ve spor modunu destekleyen akıllı saat 336 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Yepyeni Mate 50 Pro, HUAWEI tarihinde şimdiye kadar yapılmış en güçlü amiral gemisi akıllı telefon ve Mate Serisi inovasyonunun doruk noktası. Taşınabilir fotoğrafçılık tecrübesi, genel performans ve şık fakat son derece sağlam tasarım açısından teknolojinin tepesini temsil ediyor.

Amiral gemisi HUAWEI Mate 50 Pro, optik sistem, mekanik yapı, görüntüleme teknolojisi ve imaj işlemede değerli gelişmeleri içeren 10 düzeyli ayarlanabilir fizikî diyaframa sahip son teknoloji 50 MP Ultra Diyafram Kamerasına sahip. Ultra Diyaframlı Kamera, imaj parlaklığını, ışık ve gölge detaylarını ve ayrıyeten soğuk ve sıcak karşılaştırmalarını kusursuz ayarlamak için XD Fusion Pro manzara motoru ve yüksek ışık alımı ile çalışan f/1,4 geniş diyafram ile donatıldı. Akıllı diyafram, otomatik modda tanımlanan sahne ve çekim senaryosu ile diyafram boyutuna uyacak halde ayarlanır. Profesyonel moda geçmek, alan derinliğini ve bulanıklık derecesini manuel olarak ayarlamanıza imkan tanır. Yeni Mate 50 Pro sayesinde tüm fotoğraf tutkunları harika cilt tonları, doku ve harika bokeh efekti, büyüleyici ve canlı görüntüler, keskin ön plan ve doğal bulanık art plan ile mükemmel makro çekimler ve düşük ışıkta gelişmiş gece modu sayesinde zifiri karanlık şartlarda bile başarılı fotoğraflar ile harikulâde portreler çekebilecekler.

Yeni Mate 50 Pro, İsviçre’nin SGS şirketinin beş yıldızlı cam düşme direnci sertifikasının doğrulandığı üzere, aygıtı daha esnek ve düşmeye karşı sağlam kılan “Kunlun Glass” ekran camıyla birlikte gelir. Bu, Mate 50 Pro’yu şimdiye kadar bu sertifikayı alan birinci akıllı telefon yapıyor ve materyal bilimi alanında bir öbür HUAWEI atılımına işaret ediyor. HUAWEI’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu, su altında 6 metreye kadar IP68 dereceli su direncini de destekleyerek ıslak ve tozlu ortamların kolaylıkla üstesinden gelmesini sağlıyor. HUAWEI Mate 50 Pro, performansı değerli ölçüde artıran en son teknolojiyi bir ortaya getiriyor ve zahmetsiz tek dokunuşla gezinme ile günlük etkileşimleri kolaylaştıran EMUI 13 ile çalışıyor.

HUAWEI’nin HMS ekosistemi kullanıcılara birden fazla aygıtta üstün haritalama ve gezinme, arama, posta ve alışveriş özellikleri sunmak için etkileyici bir süratle gelişmeye devam ediyor. Kullanıcılar, HUAWEI akıllı telefona uygulama indirmek için birden fazla tahlile sahip.

En tanınan olanı, şu anda 45 milyondan fazlası Avrupa’da olmak üzere aylık 580 milyon faal kullanıcıya sahip olan AppGallery pazarıdır. 1 milyondan fazla uygulama barındıran AppGallery’deki uygulama sayısı geçen yıla nazaran %147 oranında arttı. 5,75 milyondan fazla kayıtlı geliştirici, daha da fazla uygulamayı ekosisteme dahil etmek için çalışıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!