Teknoloji

Hükümet kesenin ağzını açtı! Minimum fiyat için yeni sayı 8000 TL!

Hem seçim, hem de yıl başının yaklaşması nedeniyle yeni minimum fiyat şimdiden merak konusu olmuş durumda. Pekala asgari fiyat kaç TL olacak? İşte ayrıntılar.

2022’nin son çeyreğiyle birlikte yeni asgari fiyat söylentileri de sürat kazandı. Hatırlanacağı üzere 2022 içerisinde minimum fiyata iki kez artırım gelmişti.

2022’nin başlarında gelen artırımla birlikte minimum fiyat 4250 TL’yi geçmişti. Bu son yıllarda taban fiyata yapılan en büyük zamdı. Ancak enflasyonun süratle artması üzerine Haziran sonunda minimum fiyata ikinci bir artırım daha yapıldı.

Hali hazırda taban fiyat yaklaşık olarak 5500 TL düzeylerinde. Pekala yeni yılda gelecek olan artırımla birlikte taban fiyat kaç TL olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom