Teknoloji

Human Fall Flat iOS ve Android İçin Geliyor

PC ve konsol platformlarında geçtiğimiz Şubat ayına kadar 5 milyondan fazla satış yapan Human Fall Flat artık de mobilde uzunluk gösterecek. Eğlenceli ve çok oyunculu fizik bulmaca platform oyununda düşlerinde şimdi çıkışı bulamadığı, bulmacalarla dolu doğaüstü yerleri gören ve sallanan bir insan olarak oynuyorsunuz. Bu manada keşif ve yaratıcılığın epey kıymetli olduğuna dikkat çekiliyor.

Rob rolünde bulmacalarla uğraştığınız oyunun çok oyunculu modunda ise öbür 7 kişi ile daha birleşerek yolunuza devam etmek için uğraş göstermeniz gerekiyor. Oyunun çıkış tarihi olarak 26 Haziran açıklandı. Human Fall Flat’i App Store üzerinden satın almak için buraya, Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırmak içinse buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun iOS için fiyatının 34.99 TL olduğunu da not olarak düşelim. Android için şimdi fiyat belirtilmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!