Teknoloji

Monster Hunter World: Iceborne Beta Tarihi Aşikâr Oldu

21 Haziran Cuma günü saat 13:00 – 24 Haziran saat 13:00 saati aralığında Iceborne beta oynanabilir olacak. İkinci beta ise tüm PS4 kullanıcıları için; 28 Haziran Cuma günü saat 13:00 ve 1 Temmuz saat 13:00 saati ortasında oynanabilir olacak. Ön yükleme opsiyonları beta periyodundan birkaç gün evvel faal olacak. Üstelik Iceborne betasına katılmak için The Monster Hunter: World ana oyunu gerekli değil.

Beta, yeni başlayanlar için Monster Hunter: World’den Great Jagras avını, orta düzey bir meydan okuma için yepisyeni boynuzlu kaba ejder Banbaro’yu ya da en sert avcılar için geri dönen serinin favorisi Tigrex’i 3 başka seçenek olarak sunuyor.

Beta, oyuncuların 3 seçenekten rastgele birinde ve eğitim bölgesinde test edebilecekleri 14 silah cinsini denemesine imkan verecek. Silahlar yeni özelliklere sahip olacak ayrıyeten Clutch Claw kanca mekaniği üzere yeni Slinger ekipman opsiyonları da yer alacak. Her misyonu birinci seferde tamamlayan avcılar, Iceborne eklentisinin çıkışında, tam versiyonunda kullanılabilecek yardımcı gereçleri içeren, toplamda üç paket kazanabilecekler.

Monster Hunter World: Iceborne, 6 Eylük 2019’da PS4 ve Xbox aygıtları için satışta olacak ve devamındaki kış da PC versiyonu raflardaki yerini alacak. The Monster Hunter: World ana oyunu, Iceborne içeriğini oynanması için gerekli olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/