Teknoloji

Steam Yaz İndirimi Tarihi ve Saati Ortaya Çıktı

Oyun tutkunlarının her yıl dört gözle beklediği Steam‘in Yaz İndirimi için geri sayım devam ediyor. Valve ise bu süreç zarfında daha evvelden olduğu gibi Steam Yaz İndirimi tarihi hakkında tabiri caizse ser verip sır vermiyor.

Daha evvelden de yapılan çeşitli sızıntılarla da sık sık gündeme gelen Steam Yaz İndirimi tarihi, Steam Database isimli bir Twitter kullanıcısının paylaşımı ile tekrar gündemde geldi.

Bildiğiniz üzere Steam Database isimli Twitter kullanıcısı Mayıs ayında ayında yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019‘da başlayacağını belirmişti.

Bugün ise Steam’in merakla beklenen yaz indirimi ile ilgili bir grup ayrıntıları paylaşan Twitter kullanıcısı, bahsi geçen bu kampanyanın 25 Haziran 2019′da saat 10:00‘da başlayacağını belirtti.

Daha evvelden olduğu 2 hafta boyunca sürecek olan bu indirimlerin 9 Temmuz 2019 tarihinde son bulması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Steam genelde yaz indirimlerini 21-23 Haziran tarihleri ortasında başlatıyor. Buradan da anlayacağınız üzere bu yılki kampanyada bahsi geçen bu tarihlere yakın bir vakitte başlayacak.

Tabi, şimdilik Valve cephesinden bu husus ile ilgili rastgele bir resmi açıklama gelmedi. Lakin, elde edilen dataların birçok 25 Haziran 2019‘u işaret ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!