Teknoloji

Huobi Token 24 saat içinde %10 oranında çekim yaptı; İşte nedeni!

Kripto para ünitesi sanayisinin birçok , likidite krizinin neden olduğu krizin ve kripto ticaret platformu FTX’i çevreleyen skandalların neden olduğu krizin acısını hâlâ hissediyor olsa da, Huobi Token ( HT ) dahil olmak üzere kimi dijital varlıklar kar kaydediyor.

Huobi Token 24 saat içinde %10 oranında çekim yaptı; İşte nedeni!

21 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran Huobi Token’in fiyatı son 24 saat içinde %10’un üzerinde arttı ve günlük çıkarlara nazaran birinci 100 kripto para ünitesi ortasında başkan pozisyona geldi.

24 saat içinde en çok kripto para kazananlar. Kaynak: CoinMarketCap

Grafiklerin gösterdiği üzere, basın vaktinde 4,82 $ fiyatla el değiştiren merkezi olmayan finans ( DeFi ), haftalık %0,51’lik kayıp ve aylık %42,07’lik kayba karşın günde %10,12’lik kayda bedel bir toparlanma kaydetti.

Huobi Token 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Jetonların listeden çıkarılması fiyat artışını artırıyor mu?

HT fiyatındaki toparlanmanın, Huobi Küresel’in ” blok zinciri ekosisteminin sağlıklı gelişimini desteklemeye yönelik daima çabalarının” bir modülü olarak birden fazla tokeni platformundan çıkarma duyurusunu takip ettiğini de belirtmekte yarar var.

Duyuruya nazaran Huobi, Covalent (COVA), CVCOIN ( CVNX ), Crypto.com (CRO), DigixDAO ( DGD ), EchoLink ( EKO ), EdgeSwap ( EGS ), Themis (GET), Küresel alım satım dayanağını sonlandıracak. Social Chain ( GSC ), NeuroChain Clausius ( NCC ), Origo.Network ( OGO ), Odyssey ( OCN ), Hoş Labs ( SRN ), Smartshare ( SSP ), VVS Finance ( VVS ), WonderHero ( WND ) ve Zenith ( ZNT ), 25 Kasım itibariyle.

Kripto borsası, 20 Kasım’da Huobi Küresel Token İdaresi Kurallarının bir modülü olarak DFI.Money/Tether (YFII/USDT) çiftini izole edilmiş marj süreçleri için de listeden çıkardı.

Bir hafta evvel Huobi , yatırımcıların FTX destanı nedeniyle kripto borsalarına olan inançlarını kaybetmeye başlamasının akabinde, kullanıcılarına fonlarının güvenliği konusunda garanti vermek için varlıklarını halka açık bir biçimde listelediği bir Merkle Tree Proof of Reserves kontrolü gerçekleştirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking