Teknoloji

Hyundai i10 fiyatı özgür düşüşte! Bu fırsat kaçmaz!

Bugün sizlerle birlikte Hyundai i10 fiyatlarını ele alacağız. A sınıfı bir hatchback modeli olan araç, bilhassa de hanımlar tarafından tercih konusu oluyor.

Minimal tasarım yapısı sayesinde kent içi kullanımlarda avantaj sağlayan araba, İstanbul üzere park alanlarının hayli az olduğu kentler için de biçilmiş kaftan niteliğinde. Çünkü araç küçük olduğu için en dar alanlara bile rahatlıkla sığabiliyor.

Hyundai i10 fiyatı hür düşüşte

Tabii ülkemizde sıfır otomobil sahibi olmak epey sıkıntı. Fakat yeniden de piyasa kaideleri altında uygun fiyatlı otomobillerde da yok değil. İşte bunlardan birisi de Hyundai i10. Demin de söz ettiğimiz üzere genel olarak bayanlar tarafından tercih edilen araç, sınıfıyla orantılı bir bagaj hacmine sahip. Lakin esasen bu sınıfta bir araba satın alan şahısların önceliği de bagaj olmuyor.

Neyse, lafı çok fazla uzatmadan arabanın fiyatları hakkında bilgi vermeye başlayalım. Hyundai i10, 335.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al