Teknoloji

Hyundai i10 için dev kampanya! Sudan ucuz!

Otomotiv dünyasının önde gelen üreticilerinden birisi olan Hyundai, Türkiye’deki faaliyetlerine de devam ediyor. Ülkemizde olabildiğince ihtiyatlı bir fiyat siyaseti güden Güney Kore merkezli şirket, rakipleri fiyat arttırmasına karşın yoluna tıpkı fiyat listesiyle devam ediyor. Şirketin bu noktadaki temel gayesi natürel ki de Türkiye pazarındaki satışlarını arttırmak.

Hyundai i10 için dev kampanya! Sudan ucuz!

Markanın A sınıfındaki temsilcisi ise Hyundai i10. Segmentinde rakip tanımayan Hyundai i10, ülkemizde epeyce yeterli bir satış performansına sahip. Bu manada modelin, markanın göğsünü kabarttığını tabir edebiliriz.

Peki ancak aracın güncel fiyat listesi ve versiyon seçenekleri günümüzde nasıl? Dilerseniz fazla vakit kaybetmeden bu sorunun karşılığına göz atmış olalım.

Hyundai i10 ülkemizde dört farklı seçenek ile satışta bulunuyor. Bunlardan giriş segmentinde yer alan paket, hali hazırda 331.500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Lakin bu seçeneğin manuel şanzımanla geldiğini de söz etmekte fayda var.

Bunun yerine otomatik vitesi tercih etmek isteyenlerin ödemesi gereken bedel ise 373.000 TL oluyor. Bilhassa de hanımlar tarafından tercih konusu olan Hyundai i10, kent içi kullanımlarda şoförlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Park sorunu yaşayanların da birinci tercihi olan arabanın fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi