Teknoloji

Hyundai i120 fiyat listesi: Bak işine Polo!

B hatchback sınıfında pek çok arabanın yarış halinde olduğunu söyleyebiliriz. Renault Clio, Volkswagen Polo, Kia Rio, Skoda Fabia, Seat Ibiza bir çırpıda sayabileceğimiz arabalar ortasında yer alıyor.

İşte bu araçlardan bir başkası de Hyundai i20. Ülkemizde ziyadesiyle ilgi gören model, artık uygun fiyat seçenekleriyle yeni alıcılarını bekliyor. İşte detaylar!

Hyundai i120 fiyat listesi: Bak işine Polo!

Hyundai i20’nin sınıfında pek çok rakibi olsa da en azılı rakipleri kabul etmek gerekir ki Renault Clio ve Volkswagen Polo. Clio hali hazırda 403.000 TL’den satılırken, Polo’nun başlangıç fiyatı tam 490.000 TL. Bu iki aracın tam ortasında ise Hyundai i20 yer alıyor. Güney Koreli firmanın modeline biçtiği başlangıç fiyatı, 437.000 TL düzeyinde.

Jump olarak isimlendirilen bu pakette 100 beygir güç üreten 1.4 litrelik akaryakıtlı bir motor ve manuel şanzıman yer alıyor. Şu anda kampanyalı satış fiyatıyla listelerde görünen i20, tüketicilere değerli bir fırsat sunuyor. Otomatik bir i20 satın almak isteyenlerin ise en az 470.500 TL ödemesi gerektiğini söyleyelim ve sizleri arabanın aktüel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom