Telefon

Iker Casillas, paylaşımından ötürü özür diledi!

Real Madrid’in efsanelerinden olan eski futbolcu Iker Casillas bugün Twitter hesabından toplumsal medyanın gündemine oturan bir paylaşım yaptı. Yaptığı açıklamada eşcinsel birey olduğunu belirten Casillas’a Carles Puyol da karşılık vererek “Hikayemizi anlatmanın vakti geldi Iker.” dedi. Kısa müddette etkileşim alarak toplumsal medyanın gündemine oturan ikilinin aslında ironi yaptığı ortaya çıktı. Eski futbolcu, bahisle ilgili açıklama yaparak herkesten özür diledi. İşte detaylar…

Iker Casillas, LGBT topluluğundan özür diledi!

Diario As isimli İspanyol gazete, Iker Casillas’ın bu paylaşımı isminin sık sık aşk dedikodularına karıştığı için yaptığını açıkladı. Eski futbolcu, tavrından ötürü toplumsal medya kullanıcıları tarafından reaksiyon gördü. Casillas, yansılar üzerine eşcinsel olduğunu belirttiği ironi hedefli paylaşımını kaldırdı. Iker Casillas’ın üzerine Puyol da tweete verdiği cevabı sildi.


Iker Casillas

Iker Casillas, LGBT topluluğundan özür dileyerek hesabının ele geçirildiğini belirten şu açıklamayı yaptı.

Hesabım ele geçirildi. Neyse ki her şey yolunda. Tüm takipçilerimden özür dilerim ve olağan ki LGBT topluluğundan daha fazla özür dilerim.

Iker Casillas’ın ve Diario As gazetesinin birbirleriyle çelişen iki taraflı açıklama yapması birçok kişiyi kızdırdı. Futbolcunun özür dilediği açıklama da yeniden Twitter’da kısa müddette büyük etkileşim aldı. Casillas’ın yakın vakitte Kolombiyalı müzikçi Shakira ile birlikte olduğu dedikoduları gündeme gelmişti. Shakira ise kısa müddet evvel 2011 yılından beri evli olduğu İspanyol futbolcu Pique ile boşanmıştı.


Puyol

Iker Casillas iki sefer Avrupa’da Yılın Futbolcusu mükafatına aday gösterildi. 2010 yılında ise Asturia’ın Spor Prensi mükafatını aldı. Futbolcu, idmanda geçirdiği kalp krizi sonrasında 2019 yılında futbol hayatını bıraktı.

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hakikaten Iker Casillas’ın hesabı hacklendi mi yoksa reaksiyon gördüğü için mi bu açıklamayı yaptı? Fikirlerinizi Yorumlar ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!