Telefon

Instagram’da DM’den yürüme devranı sona eriyor!

Özellik “önümüzdeki haftalarda” geldiğinde muhtemelen kararlı trolleri caydırmayacak, lakin toplumsal ağ, öfke nöbeti içinde hakaretler yağdıracak insanlara duraklama sağlayacağını umuyor.

Potansiyel olarak rahatsız edici yorumları yanıtlarken benzeri istemler göreceksiniz.

Filtreler de daha kullanışlı hale gelecek. Instagram, içerik oluşturucu hesapları için varsayılan olarak Bilinmeyen Kelamlar yorumunu ve DM filtrelemeyi aktifleştirecek bir yaklaşımı test ediyor. Toksik dili tartışmalardan uzak tutmak için bunu bilhassa açmanız gerekmiyor. Artık tüm kullanıcılar Kıssa karşılıklarını taramak için Bilinmeyen Kelamları kullanabilir (Gizli İstekler klasöründe bulunurlar) ve şirket yakında dolandırıcılık ve spam içeren İngilizce DM isteklerini filtrelemeye başlayacak.

Instagram’da DM’den yürüme dönemi sona eriyor!

Ayrıca, anlaşılması sıkıntı istismarcıları engellemek de daha kolay olacak. Birinin oluşturduğu yeni hesapları otomatik olarak engellemek için mevcut gücün yanı sıra, artık kullanıcının esasen sahip olduğu hesapları otomatik olarak engelleyebilirsiniz. Bir tacizci, hayatınızı perişan etmek için alternatif bir hesaba geçiş yapamaz.

Eklemeler, Instagram’ın bilhassa gençler için berbata kullanım ve kapalılık ihlallerini engelleme konusunda Senato, Birleşik Krallık düzenleyicileri ve başkalarından baskıyla karşı karşıya kalmasından sonra geldi. Bunun üzere güncellemeler teorik olarak Instagram’ın ortalığı sakinleştirmek istediğini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!