Teknoloji

İnternet çöktü mü? Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube neden çalışmıyor?

Türkiye genelinde birkaç saattir internet suratında yavaşlama mevcut. Kullanıcılar internetteki yavaşlamanın sebebini öğrenmeye çalışıyor. Kimi kullanıcılar ise Twitter, Facebook ve Youtube üzere hesaplara giriş yapamadığındna bahsediyor.

İnternet çöktü mü? Instagram, Twitter, Facebook ve Youtube neden çalışmıyor?

Türkiye’deki kullanıcılar, kimi toplumsal medya hesaplarına erişim sağlamada sorun yaşıyor. Edindiğimiz bilgiye nazaran kimi kullanıcılar hesaplarına giriş yapamazken, birtakım kullanıcılar ise internet suratında epeyce önemli bir yavaşlama kelam konusu olduğundan bahsediyor.

Peki kullancıların Instagram, Twitter, Facebook, Youtube yahut öbür toplumsal medya hesaplarına bağlanamadığı üzere kimi kullanıcıların internet suratında önemli bir düşüş yaşamasının altında yatan sebep nedir? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Instagram, Youtube ve Twitter neden açılmıyor?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Taksim İstiklal Caddesi’nde bugün saat 16.20 sularında bir patlama meydana geldi. Meydana gelen bu patlamada, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın açıklamasına nazaran 4 kişi hayatını yitirdi, 38 kişi yaralandı.

Patlamanın akabinde toplumsal medya kullanıcıları, evvel Twitter’a erişimde meseleler yaşadıklarını bildirdiler. Akabinde Instagram, Facebook ve Youtube üzere platformlara da giriş yapılamadığı fark edildi. Kimi kullanıcılar ise internet kullanımında önemli yavaşlamalar meydana geldiğinden bahsetti.

Peki Twitter, Youtube, Facebook ve ya Instagram’dan bahse ait açıklama geldi mi?

Henüz Twitter, Youtube, Facebook ve Instagram’dan bir açıklama yapılmış değil. Fakat Türk Telekom şirketinden yapılan açıklama şu formda oldu:

Şirketimizden kaynaklanmayan sebeplerle toplumsal medya kanallarıyla ilgili erişimde kimi sorunlar yaşanmaktadır.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!