Teknoloji

İnternette yeni devir başlıyor! Reklamları istediğiniz üzere kendiniz seçin

Yazılım ve teknoloji devi Google, kullanıcıların işine yarayacak çeşitli özelliklerle karşımıza çıkıyor. Son olarak da şirket, mayıs ayında gerçekleştirdiği I/O 2022‘de, reklamları bahse ve markaya nazaran denetim etmenizi sağlayan ‘Reklam Merkezim‘i duyurdu.

Yeni özellik sayesinde kullanıcılar, görmek istedikleri reklamları kendileri seçecek.

Google, I/O 2022 etkinliğinde Reklam Merkezim isimli özelliği duyurduktan sonra bu hafta harekete geçti. Böylelikle bu araç, bu hafta içinde kullanıma sunuluyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar hangi kategoriden ya da markadan reklam göreceklerini kendileri seçecek.

Google, yeni periyot özelliğini yurt dışında faal hale getirdi. Paylaşılan ekran imgelerine bakıldığı vakit bir ‘Kişiselleştirilmiş Reklamlar’ seçeneği olduğunu görüyoruz. Özelliği kullanmak için de bu seçeneği faal hale getirmek gerekiyor. Sonucunda ise reklamları istediğiniz üzere kişiselleştirmeniz mümkün olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi