Telefon

iPhone 13 almayı düşünenlere berbat haber! Bu kadarını kimse varsayım edemezdi!

Söz konusu Apple olduğunda fiyatların ne derece yüksek olduğunu az çok biliyoruz. Ama bu durum satışları pek de etkilemiyor üzere görünüyor. Hali hazırda iPhone 13 için 28 bin TL üzere bir fiyat ödemeniz gerekiyor. iPhone 14 almak istediğinizde ise 31 bin TL’yi gözden çıkarmanız lazım.

Bu fiyatlara bakınca içinizden bu kadar parayı telefon için kim verir diye düşünebilirsiniz. Gerçekten bu oldukça yaygın bir görüş. Lakin bir de madalyonun öbür yüzü var. Hali hazırda iPhone 13 almak istediğinizde önemli manada stok bulmakta zorlanabilirsiniz.

iPhone 13 almayı düşünenlere makûs haber! Bu kadarını kimse varsayım edemezdi!

Hali hazırda birtakım teknoloji mağazaları iPhone 13 fiyatında az da olsa indirime gitmiş durumdalar. Gerçekten bu düşük dengeli indirim bile stokların süratli formda tükenmesine neden oldu. Şu anda iPhone 13 almak için rastgele bir teknoloji mağazasının yolunu tuttuğunuzda muhtemelen stok bulamayacaksınız. Çünkü pek çok teknoloji mağazasının e-ticaret kanalında da stok mevcut değil.

Dürüst olmak gerekirse bu garip bir durum. Taban fiyatın 5.500 TL olduğu bir ülkede, üstelik halkın büyük bir çoğunluğu taban fiyat iler çalışırken, iPhone 13 stoklarının tükenmesi, iPhone 14’te ise hudutlu sayıda stok kalması, çok da dengeli görünmüyor. Pekala sizlerin bu mevzu hakkındaki yorumu ne? Beşerler iPhone almak için mi borçlanıyorlar, yoksa aslında ekonomik durumumuz çok mu âlâ?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking