Teknoloji

ÖTV indirimi sonrası Peugeot 3008 için dev kampanya! Bu fiyata yok satar!

Tasarım ihtilaline 3008 modeli ile başlayan Peugeot, bu ihtilalin birinci halkasında hayli başarılı sonuçlar elde etmişti. Sonraki yıllarda ise modelin dizaynına ufak dokunuşlar yapmayı kâfi bulan marka, Volkswagen Tiguan, Hyundai Tucson üzere önemli rakiplerine karşın bu alanda satışlarını adeta patlatmıştı.

Günümüzde kampanyalı fiyatları ile bir defa daha ilgi çeken 3008, tüketicilere göz kırpmaya devam ediyor. Şayet siz de bu araca ilgi duyanlardan biriyseniz, haberimizin ayrıntılarına göz atmayı ihmal etmeyin!

Peugeot 3008 için dev kampanya! Bu fiyata yok satar!

Peugeot 3008 donanım seçenekleri manasında hayli güçlü bir içerik sunuyor. Lakin biz tekrar de tüketicilerin en merak ettiği pakete yani baz donanım düzeyine göz atalım. Burada cömert davranmayı ihmal etmeyen Peugeot, manuel yerine tam otomatik şanzıman kullanmış.

. Esasen aksi durumda 3008 rakipleri karşısında sıkıntı duruma düşebilirdi çünkü pazarın geneli bu sınıfta manuel şanzımana yer vermiyor. Motor tarafında ise kullanıcıları 1.5 litrelik dizel makine bekliyor. 130 beygir güç üreten bu motor, Peugeot 3008’in ağır kasasını çekmekte hiç de zorluk çekmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al