Telefon

iPhone 14 Pro artık de düşük sinyal kalitesi meselesiyle gündemde

Her yeni akıllı telefon birinci günlerde birtakım ufak tefek yanılgılarla gündeme gelebilir. Bu telefon iPhone bile olsa fark etmez. Lakin Amerikalı teknoloji devi Apple’ın en yeni amiral gemisi iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, güya bu kuralı biraz abartmış üzere duruyor. Son bir hafta içerisinde 2 farklı arıza ile isminden bahsettiren Pro modelleri, artık de düşük sinyal kalitesi sıkıntısıyla gündeme geldi.

iPhone 14 Pro modelleri hakkında can sıkan birinci sorun kimi kullanıcıların kamerasında yaşanan anlamsız titremeydi. Neyse ki Apple durumu erkenden fark ederek çabucak bir güncelleme ile ilgili sorunu ortadan kaldırdı. Lakin son bir haftadır forum sitelerinde konuşulan telefonun şarjdayken tekrar başlaması sorunu için hala Amerikalı teknoloji devinden bir ses seda gelmiş değil.

iPhone 14 Pro artık de düşük sinyal kalitesi sıkıntısıyla gündemde

iPhone 14 Pro kullanıcıları şimdi bu sıkıntılarına karşılık bulamamışken artık de bir öbür sorundan bahsediliyor. Reddit’de bir kullanıcı tarafından açılan ve yüzlerce farklı kişi tarafından da emsal şikayetlerle desteklenen başlığa nazaran, iPhone 14 Pro modellerinde 5G irtibat teknolojisi randımanlı çalışmıyor. Hücresel data kâfi sinyal kalitesine ulaşamadığı üzere konuşma esnasında da telefonun koptuğu bilgilerinin verildiği başlık, adeta şikayet duvarına dönmüş vaziyette.

Öte yandan bu sorunu yaşayanların tamamının Verizon müşterisi olması, sorunun Apple ile Verizon ortasındaki bir durumdan kaynaklandığını gösteriyor olabilir. Bakalım önümüzdeki günlerde bu mevzuya ait ne üzere gelişmeler yaşanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi