Teknoloji

Metaverse cihanda kenevir de yerini aldı!

Kripto para ünitesi kesimi genişledikçe ve onunla birlikte meta bilgi deposunun popülaritesini artırdıkça, şirketler sanal alanın kendi işlerine ve müşterilerine sunabileceği potansiyel fırsatları fark etti, kimileri esrar sanayisinden dahil.

Metaverse cihanda kenevir de yerini aldı!

Şirketin 28 Eylülde gerçekleşen bir basın açıklamasında, metaverse trenine atlayan şirketlerden birinin, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğusundaki en büyük kenevir ve kenevir test tesisi olan ve Decentraland’da ( MANA ) metaverse’e girmeyi planlayan ACS Laboratuvarı olduğu belirtildi.

Gerçekten de ACS Laboratuvarı, merkezi olmayan sanal gerçeklik platformunun blok zinciri şirketi Blockcity tarafından desteklenen ve “perakende, eğitim ve eğlenceyi birleştiren dinamik tecrübelerden oluşan” dört kattan oluşan “Otomatik Slims Metaverse Marketplace”e katılıyor.

Eğitici ve eğlenceli aktivitelere konut sahipliği

Şirketin daha da açıkladığı üzere:

“Ziyaretçiler birinci katta ACS Laboratuvarı’nı bulacaklar, burada 3D laboratuvarını rahatça keşfedebilecekleri yahut ACS Laboratuvarı’nın Esrar Vazifesine katılarak dal hakkında bilgi edinip gerçek dünya mükafatlarını kazanabilecekler.”

Laboratuarda ziyaretçiler, eşsiz kenevir cinsleri yaratmanın neler içerdiğini öğrenebilecekler. Buna karşılık, Cannabis Quest, kısa imtihanlar ve sanal mükafatlar kazanma üzere etkinlikler sunacak.

İkinci katta ziyaretçiler, yetiştirme, çıkarma ve yenilebilir eser sürece istasyonlarına şahit olacak, daha fazla puan için imtihanları tamamlayacak ve ayrıyeten esrar markalarının değiştirilemez jeton ( NFT ) koleksiyonlarını satın alacak.

Şirkete nazaran, öbür faaliyetler ortasında “hazine avı, etkileyici podcast’ler, canlı müzik aktiflikleri, sıhhat ve zindelik şirket etkileşimleri ve dijital marka aktivasyonları” yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi