Telefon

iPhone 14 Pro, dünyanın en düzgün kameralı telefonu unvanını kıl hissesi kaçırdı!

Apple, Eylül ayının birinci haftasında gerçekleştirdiği Far Out aktifliği sayesinde gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Bu aktiflik kapsamında tanıtılan ve birinci günden itibaren akıllı telefon dünyasının bir numaralı gündem hususu haline gelen iPhone 14 Pro modeli, bu defa de kamera kalitesiyle isminden bahsettirdi.

Akıllı telefon kameralarının derecelendirilmesi ve sıralanması bahislerinde, tartışmasız dünyanın en kıymetli platformu pozisyonunda olan DXOMARK, merakla beklenen incelemelerini tamamladı ve iPhone 14 serisinin puanlandırdı. Platform tarafından yapılan incelemelere nazaran iPhone 14 Pro genel bazda 146 puana layık görüldü.

iPhone 14 Pro, dünyanın en yeterli kameralı telefonu unvanını kıl hissesi kaçırdı!

Bu puan nitekim çok yüksek olsa da, listenin birinci sırasında yer alan ve 147 puanı bulunan Honor Magic 4 Ultimate’i geçmesine yetmedi. Bununla birlikte genel kamera performansı bakımından 2. Sırada kalan iPhone 14 Pro’nun, görüntü çekim performansında ise 149 puanla birinci sırayı aldığını belirtelim.

Listede yalnızca her serinin en güçlü modeline yer verildiğini hatırlattıktan sonra, genel bazda üçüncü sıraya yerleşen ismin ise Huawei P50 Pro modeli olduğunu belirtelim. Buna nazaran Çinli şirketin amiral gemisi, genel kamera performansından 143 puan aldı. Listenin dördüncü sırasında ise, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve kamera kalitesiyle 141 puan alan iPhone 13 Pro modelini görüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!