Teknoloji

İqos Nedir?

İqos Nedir?

İqos son teknolojilerle geliştirilmiş olan tütün ısıtma rolü sağlayan elektronik sigara modelleridir. Bir çok modeli şu an Dünya üstünde ki pek oldukça piyasa da yerini almıştır. Alüminyum olarak üretilen dış cephesiyle son aşama dayanıklı elektronik modeller arasındadır. Türkiye’ nin derhal her yerine en emin yollardan temin edilmektedir.

İqos heets modelleri sayesin de insanlar sürekli sigara alma durumuna bir son verebilecekler. Çevre dostu üretilmesi nedeniyle İqos modeleler dumansız bir biçimde tüketilmeye uygundur. Endüksiyonlu ısıtma teknolojileri ile piyasaya sürülmüş olan bu modeller son aşama güvenilirdir. Cihazla alakalı sorularınız için yazışma adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İqos Cihazların Fiyatları

İqos fiyat konusunda da çevre dostu olduğu kadar bütçe dostudur. Dayanıklı ve bilindik bir marka olmasına karşın oldukça müsait bir satış fiyatı vardır. Iqos iluma, iqos 3 duo gibi pek oldukca modellerinin olması nedeniyle fiyatlar da sabit değildir. Model seçeneklerine gore 700 TL şeklinde bir alt fiyatı vardır. Son teknoloji ile piyasa sürülen modelleri ise 3000 TL’ ye kadar çıkabiliyor.

Tek seferlik yapılacak olan bir alışveriş olmasından kaynaklı uzun vakit kullanılacak bir sigara markasına göre çok ekonomiktir. İqos alımları için sitenin resmi adreslerden gidilerek en iyi fiyat garantisini alabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar içerisine cihazların garantisini de dahildir. Bu nedenle ürünler denetimlerden geçirilerek hatasız bir biçimde teslim edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!