Teknoloji

Marvel hayranlarına müjde! Robert Downey Jr geri gelebilir

Marvel kainatı içinde en çok sevilen karakterlerden olan Iron Man bir mühlet evvel hayranlarına veda etmişti, lakin artık görünüşe nazaran sevilen karakter geri gelebilir.2020’de duyurulan Armor Wars’un, dizi olmak yerine uzun metrajlı bir sinema olarak geliştirileceği, yani sinemada izleneceği yakın vakitte ortaya çıkmıştı.

Marvel şu anda yeni bir imal üzerinde çalışıyor. Bu kapsamda Marvel kaynağına nazaran kıssanın düzgünce anlatılması hedefleniyor. Bu da Robert Downey JR’ın dönüşüne işaret ediyor olabilir.

Marvel hayranlarına müjde! Robert Downey Jr geri gelebilir

Downey Jr., 2008’de tek başına oynadığı birinci Demir Adam’dan (Iron Man) 2019’daki Avengers: Endgame’de karakterinin vefatına kadar Demir Adam karakterini canlandırmıştı. Şayet kelam konusu teoriler gerçek çıkarsa yeni hazırlanacak olan Marvel sinemasında sevilen Iron Man’i bir daha görebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/