Teknoloji

Iqos Sigara Modellerinin Özellikleri

İqos iluma Yeni Nesil Sigara Modelleri

İqos iluma modelleri ile normal sigaraların en büyük alternatifleri piyasaya sürülmüştür. Markalaşma modelleri ile tüm dünyaya elektronik olan sigara modelleri sunulmuştur. Daha alternatifli bir şekilde ısıtılabilir tütün ürünü Qos iluma sigaraları temin etmesi de son derece kolaydır. Sigarasız bir dünya için üretilmiş olan bu ürünler her açıdan büyük bir devrim oluşturmaktadır.

Ayrıca; modellerinin tasarımı ürünü kullanacak olan kişilerin zevklerine uygun çeşitlilikte üretilmiştir. Yani bir kişi bu üründen sipariş edecekse model tercihi yapabilecektir. Dış mekanlarda normal sigaraların yerine daha güzel ve dumansız bir seçeneğe sahip olmuş olacaklardır. Pazar araştırması yaparak modellerinizin yanma yapmadığını ve piyasanın en iyi seçenekleri olduğunu görebilirsiniz.

Iqos Sigara Modellerinin Özellikleri

Iqos sigara modelleri havayı kirletmeyen özelliği ile sağlığa da normal sigara kadar kirlilik vermemektedir. Normal sigaraların verdiği hazzı vermesine rağmen herhangi bir hava kirliliğine yol açmamaktadır. Koku problemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacağını da söyleyebiliriz. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olduğundan uzun bir süre dayanıklılık gösterecektir.

Alüminyum kaplamaya sahip olan bu sigara modellerinin tasarımı son teknoloji ile modern bir şekilde üretilmiştir. Ayrıca 4 farklı renk seçeneği ile modelleri sipariş etmek de mümkündür. Cihazların üretilmesi de endüksiyonlu ısıtma teknolojisine sahip olarak üretilmiştir. Ayrıca sigara yerine geçen bu cihazlar da otomatik başlangıç fonksiyonuna sahip sistem kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom