Teknoloji

TOGG fiyatı hakkında yeni açıklama!

Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası TOGG hakkında ayrıntılar sürat kesmeden gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda en çok merak edilenlerden biri de TOGG’un fiyatı. Bu hususla ilgili olarak günden güne ayrıntılar netleşmeye başlıyor.

Togg’un ortaklarından Anadolu Kümesi’nin İdare Heyeti Lideri Tuncay Özilhan, tarafından yapılan açıklamalar TOGG’un şu ana kadarki fiyat söylentilerini en uygun açıklayan tabirlere sahipti.

Açıklamalara bakılırsa Özilhan, TOGG’un fiyatının 900 bin TL altında olacağını gösteren sözler kullandı. 27 Aralık 2019 Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilen aktiflikte tanıtılan Türkiye’nin birinci yerli elektrikli arabası uzun müddettir merakla bekleniyor.

En çok merakla beklenen hususlar ortasında da tabiki aracın fiyat bilgisi yer alıyor. Bu kapsamda farklı argümanlar gelse de şimdi şu ana kadar net bir açıklama gelmemişti. Artık ise nete en yakın açıklamalara sahibiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!