Teknoloji

İş Bankası uygulaması çöktü!

Dönem periyot banka uygulamalarında sorunlar yaşanıyor ve tüm kullanıcıları olumsuz olarak etkiliyor. Artık ise Türkiye İş Bankası uygulamasında kimi sorunlar mevcut. Kullanıcılar bir kaç saattir uygulamaya erişemiyor.

İş Bankası uygulaması çöktü!

Şu anda uygulamaya girmeye çalışan kullanıcılar “Hesap bilgilerinizi şu anda gösteremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” iletisi yer alıyor.

Türkiye’nin en esaslı özel bankası Türkiye İş Bankası, geçtiğimiz periyotlarda de benzeri bir sorun ile gündeme gelmişti. Bu kapsamda sorunlar çözülmüş görünüyordu fakat sorun devam ediyor üzere görünüyor. Bugün 11.00 civarında başlayan sıkıntılarla birlikte İş Bankası müşterileri, taşınabilir uygulamaya erişemez oldular.

Uygulamadaki sorun şu anda tüm kullanıcıları etkiliyor. İş Bankası kullanıcıları taşınabilir uygulamaya yaklaşık iki saattir erişemiyorlar. Bu sebeple de süreç yapmak ya da hesap bilgilerini görmek üzere bir aksiyon de gerçekleştirilemiyor. Sorunun farkında olan şirket teknik grupların kelam konusu sorun üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!