Teknoloji

İşte 150 Bin TL’ye satın alabileceğiniz en güzel ikinci el araçlar!

Rusya Ukrayna savaşının da tesirleri ile ikinci el araba bölümünde önemli manada sorunlar başladı. Koronavirüs ile başlayan kıtlık ile birlikte araba dalında de güç devirler yaşandı diyebiliriz. Bu kapsamda ikinci el otomobil almak bilhassa bütçeniz 150 Bin TL altındaysa güç olabiliyor.

Ancak kısıtlı bütçe ile dahi aklınızdaki arabaya hala sahip olmak mümkün. Hatırlarsanız geçtiğimiz devirlerde hükümet ikinci el araba bölümündeki balon fiyatların önüne geçmek için kimi kurallar koymuştu. Bu kurallar kapsamında artık 6×6 sistemi gündeme geldi.

Buna nazaran galericiler ya da periyodun krizinden yararlanmak isteyenler arabaları al sat yapamayacak. 6 km yol yapılmadan tekrar satışa sunulmayan aygıtlar daldaki abartılı fiyatlandırmaların önüne geçilmesi için tasarlandı. Gelin lafı uzatmadan ikinci elde 150 Bin TL altındaki fiyatlara göz atalım.

Geely Echo
Model 1.3 Comfort
Yıl 2009
145.000 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!