Telefon

Jahrein’in Twitter hesabı yeniden kapatıldı!

Ahmet Sonuç yahut dijital platformlarda bilinen ismiyle Jahrein’in Twitter hesabı 2. kere askıya alındı. Birinci olarak geçtiğimiz mayıs ayında terör örgütü yanlısı makus niyetli bireyler tarafından düzenlenen bot ve spam saldırısı nedeniyle hesabı onaylı olmasına karşın kapatılmıştı. Artık ise bir sefer daha benzeri durumla karşılaşıyor.

Jahrein’in Twitter hesabı 2. kere askıya alındı!

Belirttiğimiz üzere Jahrein’in Twitter hesabı birinci olarak 5 ay evvel askıya alındı. Daha sonra yaptığı açıklamada tekrar açılmasının uzun sürmesinin nedeninin kendisi olduğunu, hesabı onaylı olduğu için ilgili yetkililer ile irtibata geçerek kolay kolay açtırdığını söyledi.

Jahrein son olarak geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Uğur’un siyasi parti temsilcileri ile onlara soru sormak isteyen zıt görüşlü insanları bir ortaya getirdiği M.A.M, yani Konular Açık Mikrofon programının Toplumsal Medya Yasası’nın mevzu alındığı kısma birçok gazeteci, yayıncı ve influencer ile iştirak sağladı.

Fakat bunun öncesinde Dinozorları Öldüren Meteor Partisi (DİNÖM) isimli yeni bir siyasi parti kurduklarını ve burada gençleri temsil etmeyi hedeflediklerini açıkladı. Münasebetiyle hem işi yani yayıncılık tarafında hem de siyasi manada epey faal.

Bu nedenle kendisi tarafından bir açıklama yapmadığı sürece bu sefer kimlerin sorumlu olduğu hakkında net bir bilgi yok. Lakin belirttiğimiz üzere hesabı onaylı olduğu için yetkili bireyler ile bağlantıya geçerek tekrar açtırması mümkün gözüküyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/