Teknoloji

JamesList’te satılık en kıymetli 10 otomobil

Arabalar en uygun moda aksesuarı olarak kabul edilebilir ve muhtemelen hepimiz dünyanın en güçlü ve en cazip otomobillerinden birine sahip olmayı yahut en azından birkaç kere sürmeyi hayal ederiz. Hakikaten eşsiz bir şey istiyorsanız, tek seferlik ve hakikaten sonlu sayıda üretilen otomobiller, bedelini ödeyecek kadar paranız olsa bile pek bulunmaz.

Ancak, gereğince beklerseniz, bunun üzere otomobiller er ya da geç satışa çıkabilir. JamesList, kesin lüks pazar yeridir ve sitelerinde satışa sunulan en kıymetli otomobilleri sundukları için, bu listeyle şahane bir birinci 10’a girmemiz gerektiğine karar verdik. Öne çıkan özellikler ortasında eski en süratli üretim araba unvanı sahipleri, ender Reventonlar ve ısmarlama tek seferlik arabalar yer alıyor.

10. SSC Ultimate Aero

SSC Ultimate Aero, yalnızca üç yıl evvel, çok az kişinin yeni bir arabanın Bugatti Veyron’dan “Dünyanın En Süratli Üretim Otomobili” rekorunu kırabileceğine inandığı vakit görücüye çıktı. SSC bunu yaptı ve 257 mph’lik nefes kesici bir sürate ulaşmayı başardı! Lakin artık, en düzgün kısım: Burada listelenen bu otomobil olağan bir SSC Ultimate Aero değil, sürat Rekorunu kırmak için kullanılan gerçek otomobil.

9. Leblanc Mirabeau

Muhtemelen bu arabayı daha evvel hiç duymamışsınızdır, tahminen de tüm FIA/Le Mans standartlarını yerine getirmek ve Le Mans’ın ünlü dayanıklılık yarışında rekabet etmek için tasarlanmış eşsiz bir otomobildir. Otomobil, yarış ruhuna sahip gerçek bir sanat yapıtıdır ve yarış pistine ilişkin olmasına karşın, birebir vakitte yolda da yasaldır!

8. Koenigsegg CCX

Koenigsegg’in 10. yıl dönümünde piyasaya sürülen CCX (Rekabet Coupe X manasına gelir), dünyanın en güçlü üstün otomobillerinden biridir. Muhteşem şarjlı V8 motor, 806 HP ve 678 lb-ft tork sunar ve bu da 245 mph’lik inanılmaz bir azamî sürate ulaşmak için kafidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!