Teknoloji

JBL, sevilen kulaklıklarını yeniledi! İşte yenilenen Tune ve Vibe serisi!

Las Vegas’da düzenlenen CES 2023 etkinliğinde firmalar, yeni eserleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu bağlamda bizlerle yeni eserlerini paylaşan firmalardan birisi de ses üreticisi JBL. Şirket, aktiflik kapsamında sevilen kulaklık serilerinin şimdiki sürümlerini tanıttı. İşte karşınızda yenilenen JBL Tune ve Vibe serisi kulaklıklar!

JBL Tune serisi genişletildi!

JBL, ülkemiz de dahil olmak üzere birçok bölgede başarılı satış sayıları yakaladığı Tune serisine yenilik getiriyor. Şirket, halihazırda satışta olan aygıtların yanına üç yeni model daha ekliyor. Tune Buds, Tune Flex ve Tune Beam isimlerini taşıyan bu kulaklıkların her birisinde faal gürültü engelleme özelliği yani ANC bulunuyor.

Normalde kullanımda 12, ANC ile ise 10’ar saat kullanım müddeti sunan Tune Buds ve Tune Beam’in bilakis Tune Flex, normalinde 8 saat, ANC ile de 6 saat içerik tüketme mühleti vadediyor. Her üç aygıtın da şarj kutusu 36’şar saat ekstra kullanım sağlıyor.

Her üç model de Bluetooth üzerinden birden fazla aygıt ile ilişki kurabiliyor, aygıtlar üzerinden akıllı asistanı etkinleştirebiliyor. Tasarımsal açıdan standart Airpods’ları anımsatan JBL Tune Flex IPX4 sertifikasına sahipken, Airpods Pro’ya benzeyen başka iki model ise IP54 sertifikası ile kutudan çıkıyor. Son olarak her üç aygıtın da 100 dolar fiyat etiketine sahip olduğunu; siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacağını da belirtelim.

İşte yeni JBL Vibe kulaklıklar!

Tıpkı Tune serisinde olduğu üzere JBL Vibe kulaklıklar da yenilendi. Vibe Buds, Vibe Beam ve Vibe Flex olmak üzere üç farklı model ile karşımıza çıkan serideki bütün aygıtlar IP54 sertifikasına sahipler ve 8 saat kullanım mühleti sunuyorlar. Kutuları sayesinde ekstra 24 saat kullanılabilen kulaklıkların hiç birisi ANC özelliğine sahip değiller. Şirketin giriş segment içerisinde konumlandırdığı bu kulaklıklardan Vibe Flex’in fiyatı 70 dolar iken başka iki modelin fiyatı ise 50 dolar olarak belirtildi.

JBL’in yeni kulaklıkları Haziran ayında kullanıcılarla buluşacak. Pekala siz yenilenen Tune ve Vibe serilerini nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking